Dinamo Spor Kulübü

Verified
dinamo1.jpg
173 Moda Caddesi İstanbul 34710 TR

2010 yılında eski takım arkadaşı olan Kaan Aykut ve Kaan Sunman tarafından kurulan Dinamo Spor Kulübü altyapılarda kurulduğu günden itibaren hem erkeklerde hem de kızlar kategorilerinde liglere katılarak takımlarını en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyor. Kadıköy’de iki salonda çalışmalarına devam eden Dinamo, Türk basketboluna değer katacak, takımdaşlığın ön planda olduğu sporcular yetiştirmeyi ilke edinmiştir.

Dinamo’nun spor okulu bünyesinden yetişen oyuncular ile takımlarını oluşturması kulübün en önemli özelliklerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren aidiyet duygusu ile yetiştirilen oyuncular ile kurulan kulüp takımları ile hem İstanbul Altyapı liglerine hem de özel lig ve turnuvalara katılan Dinamo, sporcularının basketbol kariyerlerine olumlu katkılar vermeyi amaçlamaktadır.

Dinamo, basketbol kulübü olarak bilinse de aslında altında “Spor Kulübü” temelleri yatmaktadır. Kulübün bünyesinde son 3-4 yılda basketbolun dışında Voleybol – Yüzme ve Jimnastik takımları kurulup liglerde mücadele edecek takımlar oluşturulmaktadır.

Sporu hayat felsefesi yapacak sporcular ile çalışan Dinamo, yaz-kış kamp organizasyonları ile de oyuncularına farklı ortamlar yaratmaya çalışmaktadır.

 

Dinamo ile ilgili bütün bilgilere http://www.dinamosporkulubu.com adresinden ulaşabilirsiniz.