Caan Sport Academy

Verified
caan-rehber-logo.png
78 Bağdat Caddesi İstanbul 34726 TR
0 216 450 29 790 216 450 29 79
0 532 420 48 220 532 420 48 22
0 216 450 29 81

Spor Salonu               : Hasan Leyli Okulu Spor Salonu (İçerenköy/Ataşehir)

Spor Salonu               : İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu (Göztepe/Kadıköy)

1990 yılından bu yana  spor okulu ve kamp çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Amacımız; çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin yanı sıra onların kendilerini ifade edebilecekleri, programlı yaşamayı alışkanlık haline getirebilecekleri, mücadele edebilme ve takım ruhunu geliştirebilecekleri, sportif etkinlikler ile akademik eğitimi bir arada sürdürebilecekleri ortamlarda bulunmalarını ve tüm bunları yaparken keyif alabilmelerini sağlamaktır. Branşlarında uzman ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerimizle, geleceği inşa ettiğimizin bilincinde ve sportif faaliyetleri yaşam tarzı haline getirmenin çabası içerisindeyiz. Bu bağlamda devam ettirmekte olduğumuz basketbol ve voleybol spor okulları ile kamp çalışmalarımızda öncelikli hedefimiz karakteristik özellikleri düzgün, kendine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmektir. 21 yıllık birikim, tecrübe ve güvenle eğitimde kalite standartlarımızı her geçen gün yükseltmekteyiz.

VİZYONUMUZ;

Kaliteyi yaşam biçimi haline getirerek yaratıcı, mücadeleci, sorun çözen, özgüvenli, takım ruhunu benimseyen bireyler yetiştiren kulüp olmak.

MİSYONUMUZ;

Ulusal ve uluslararası alanda markalaşmak, bu yapı içinde akademik eğitimle sportif eğitimi birlikte yürüten organizasyon olmak.

DEĞERLERİMİZ;

*İNSANA SAYGI *ÇEVREYE DUYARLILIK *GÜVENİLİRLİK

Caan Basketball & Volleyball Academy spor okulları 7-16 yaş arası ve sağlık açısından herhangi bir problemi olmayan tüm çocukların katılabileceği, boy,kilo vs. özelliklere bakılmaksızın çocukların kendi yaş gruplarında antrenman yapabilecekleri, kendilerini ifade edebilecekleri ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişebilecekleri sportif ortamlar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sporcuları fiziksel ve yeteneksel özelliklerine göre spor okulundan ve dışarıdan yapılacak seçmelerle takımlara alarak liglerde ve turnuvalarda lisanslı sporcu olma şansıda sunmaktayız. İstanbul altyapı liglerinde ve çeşitli özel turnuvalarda mücadele eden takımlarımız spor okullarımızdan farklı olarak daha yoğun ve amaca yönelik antrenman yapmakta olup milli takımlara ve Türk sporuna Çağla AKIN, (Voleybol Yıldız ve Genç Milli Takım 1.Pasörü, Vakıfbank Güneş Sigorta T.T. Yıldız ve Genç Takım 1.Pasörü ve A Takım 3.Pasörü) Burak ELDELEKLİOĞLU (Fenerbahçe Junior ve Küçük Takım Guardı, Junior League 2010-2011 En İyi Guardı) gibi kaliteli oyuncular yetiştirmektedir. Caan Basketball & Volleyball Academy’e katılmak için kulüp yetkilileri ile iletişime geçiniz.