Ada Yıldızları

Verified
ada_yildizlari.jpg
1 Kılıç Sokak İstanbul 34752 TR

Salon Adresi:Yalı Mah. Rıhtım Cad. No:27 Teknik ve Mesleki Lise Maltepe /İSTANBUL

(Maltepe Sahil – Askeriye Karşısı)

Salonlar;

  • Girne: Girne Mahallesi Narlıdere Caddesi No: 58 Maltepe/İstanbul
  • Kurtköy: Çamlık Mahallesi Avukatlar Sokak No: 3 Kurtköy-Pendik/İstanbul

 

Şubat 2015’te kurulan ve kurulduğu günden itibaren, çalışmalarına son hız devam eden Ada Yıldızları Spor Kulübü, yeni yıldızları keşfetmenin peşinde. Kulüp, altyapılarda minik takım, küçük takım ve yıldız takım seviyesinde mücadele ediyor. Kurulduğu günden bu yana, başarılara imza atan takım, yaz ve kış kampları da düzenliyor. İlk kampını, geçtiğimiz Haziran ayında, Bodrum’un Bitez beldesinde yapan Ada Yıldızları Spor Kulübü, kamp boyunca sporcuların hem spor yapmasını, hem eğlenmesini, hem de kendi ayaklarının üzerinde durmasını sağlamak amacıyla gittiği kampta başarılı olarak, velilerinden tam not aldı. Şu sıralarda kış kampını da duyurmaya hazırlanan kulüp, sloganında olduğu gibi “Yıldızlar Burada Yetişiyor…” ilkesini sürdürerek, Türk sporuna yeni yıldızlar kazandırmak istiyor. Kulüp, çalışmalarını Mert Gümüşkaynak önderliğinde Maltepe’de sürdürüyor. “Hedefimiz, ilerleyen senelerde lokomotif bir takım olmak ve Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmak. Tüm sporcularımıza, centilmen olma duygusunu ve kazanma-kaybetme ruhunu aşılamayı benimsedik. İnşallah, bu amacımızı gerçekleştirerek, Türk sporuna katkıda bulunuruz.” diyen kurucu Mert Gümüşkaynak, bu yönde attıkları adımda destek olanlara da teşekkürlerini iletti ve Ada Yıldızları Spor Kulübü’nün başarıyı ve doğruluğu hedefleyen, örnek bir spor kulübü olacağının da sözünü verdi.

Ada Yıldızları Spor Kulübü, basketbol, voleybol dalında 5 ile 16 yaş arasında ve jimnastik dalında 3 ile 9 yaş arasında spor okulu çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp, yeni yetenekleri keşfetmek adına sporcuları deneme antrenmanlarına bekliyor. Deneme antrenmanları için telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ada Yıldızları Spor Kulübü olarak, sloganımızdaki gibi “Yıldızlar Burada Yetişiyor!” ilkesinden hareketle, yeni yıldızları Türk sporuna kazandırmak adına, Kurtköy’de ve Maltepe – Girne Mahallesi’nde bir salon açtık. Bu salondaki amacımız, basketbol, voleybol ve jimnastik dallarında hizmet vererek, Milli Takım seviyesinde oyuncu yetiştirmek.

Bunun yanı sıra, Maltepe Sahil’deki salonumuzda da faaliyetlerimiz devam ediyor. İki salonumuzda da spor okulu antrenmanlarımız Cumartesi ve Pazar günleri aktif olarak sürüyor.